Safebox24 / Mennica Online / Cryptokantor

Godziny otwarcia: pon-pt 9.00 – 17.00

Biuro:  Safebox24 / Mennica Online / Cryptokantor

Godziny otwarcia: pon-pt 9.00 – 17.00,  tel. +48 728 288 558

www.safebox24.pl oraz www.safebox24.com

www.mennica.online www.cyptokantor.eu

Safebox24 – Bezpieczne skrytki depozytowe 24/7

Safebox24 to największy, niezależny operator skarbcowo-depozytowy w Polsce, oferujący skrytki depozytowe w nowoczesnych, certyfikowanych skarbcach wraz z indywidualnym ubezpieczeniem Lloyd’s Insurance S.A.. Obecnie Safebox24 oferuje usługi w skarbcach w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Lublinie, Szczecinie i Wrocławiu, a już wkrótce w Trójmieście. Safebox24 oferuje swoje usługi depozytowe również w skarbcu w Zurichu, na terenie Szwajcarii.

Mennica.Online

Mennica.Online to nowoczesny dealer złota, srebra i innych metali szlachetnych w postaci sztabek i monet inwestycyjnych. Oferujemy produkty najwyższej jakości, konkurencyjne ceny i profesjonalną obsługę Klienta. Mennica.Online oferuje sprzedaż i dostawę metali szlachetnych na terenie całej Polski przez sklep internetowy oraz odbiór i przechowywanie sztabek i monet inwestycyjnych w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Lublinie, Szczecinie i Wrocławiu.

Cryptokantor

Cryptokantor to podmiot oferujący możliwość zakupu i sprzedaży walut wirtualnych oraz edukację w zakresie kryptowalut i aktywów cyfrowych. Oferujemy profesjonalną obsługę klienta, konkurencyjne ceny i przejrzyste zasady współpracy. Zapraszamy do naszych biur w Warszawie, Łodzi, Wrocławiu, Krakowie, Szczecinie i Lublinie. Realizujemy transakcje na terenie całej Polski.