Ukryte Rzeki

Moglibyśmy długo opisywać to miejsce, ale żadne słowa nie oddadzą wrażeń, które towarzyszą wszystkim podczas odwiedzin tej restauracji. I nie chodzi tylko o aspekt kulinarny, który zaspokoi najbardziej wymagających, tu wszystko stanowi idealną kompozycję, tworząc unikalny charakter. Po prostu trzeba odwiedzić to miejsce. Musicie odkryć Ukryte Rzeki.

Ryby&Owce

Już w samej nazwie kryje sie wyjątkowość tego miejsca. Połaczyć tak odległe rejony kulinarne to nie tylko odwaga ale i duża fantazja. W Rybach i Owcach doskonale się to udało. To kulinarna podróż przez dania z ryb i jagnięciny, których smak podkreślą wina z wielu zakątków Starego i Nowego Świata.  Sprawdźcie jak smacznie jest w Fish&Sheep. 

Tutti Santi

Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać tej restauracji, a na pewno wszystkim wielbicielom pizzy. To po prostu Legendary Italin Pizza. To prawdziwie włoskie smaki w wyjątkowych wnętrzach Ogrodów Geyera. Wszystkie  dania przygotowywane są  według prawdziwie włoskiej receptury i przy użyciu oryginalnych, regionalnych składników. Buon Appetito.

Obiecana

Tu króluje kawa. Prawdziwa, specjalnie wyselekcjonowana, przygotowywana z największą starannością tak, by odkrywać jej unikalny smak, degustując sie nią podczas wizyty w Obiecanej. Kawa to jednak dopiero otwarcie. Obiecana to również menu przygotowane tak, by prawdziwym stało sie powiedzenie, ze apetyt przychodzi w miarę jedzenia.

Steakhouse Fuego

Nazwa zobowiązuje. Steki i kotlety, mięsna uczta. Fuego Y Sal – Ogień i Sól.  Idealne połączenie, wyrazisty smak, klasyka bazująca na najlepszej wołowinie.  Rare, medium, well done – tu na własnym podniebieniu poznacie prawdziwość słów – sztuka mięsa. 

Bistro&Wino

Udane połączenie restauracji, baru i kawiarni. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Nieważne czy masz przed sobą szybkie spotkanie, czy dłuższą rozmowę przy lampce wina – to wszystko oferuje Bistro&Wine. Nie zapomniano również o tych, którzy lubią coś przekąsić – każdy odnajdzie tu coś na mały i duży głód.

AsiArt

To miejsce to po prostu Azja na talerzu. Co to oznacza? Kulinarną przygodę pełną niecodziennych połączeń smakowych, które odkryjecie w każdym daniu. Nie musicie już odwiedzać Wietnamu, Tajlandii, Chin, Indii by spróbować tego co najlepszego mają do zaoferowania te kuchnie, wystarczy odwiedzić Asiart w Ogrodach Geyera. 

To może być Twoja Restauracja

Myślisz o otwarciu baru, reaturacji czy innego lokalu gastronomicznego – nie ma lepszej lokalizacji niż Ogrody Geyera. Postindustrialne wnętrza uczynnią Twoje miejsce wyjątkowym,  a stali już Klienci Ogrodów Geyera chętnie poznają nową ofertę. Dołącz do Nas.